Akademia AthleticoMed

Akademia AthleticoMed to idea szerzenia specjalistycznej wiedzy z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii. Instruktorami są uznani w branży praktycy. Z ich usług można korzystać w wielu miastach w Polsce oraz w Centrum Leczenia Bólu i Kontuzji AthleticoMed w Bydgoszczy.

Wizja jaką przyświeca cel tworzenia Akademii AthleticoMed jest możliwość lepszego i prostszego dostepu do wysoko wyspecjalizowanych szkoleń i kursów z zakresu rehabilitacji i fizjoterapii.

$

Doświadczenie praktyczne i teoretyczne instruktorów

Nasi nauczyciele to uznani specjaliści na co dzień dbający o zdrowie pacjentów w własnych praktykach fizjoterapeutycznych, osteopatycznych oraz lekarskich ale też metodycy prowadzący zajęcia w medycznych uczelniach wyższych oraz szkołach osteopatii .

$

Wiedza sprawdzona przez lata

Specjaliści pomagają powrócić do pełni zdrowia zarówno dzieciom, jak i dorosłym, sportowcom, pacjentom ortopedycznym, neurologicznym czy z wadami postawy. Dzięki temu zakres naszych warsztatów jest tak szeroki.

$

Pasja i zaangażowanie

Pasją szkoleniowców AthleticoMed są nowoczesne metody w fizjoterapii i dążenie do jak najskuteczniejszego przywrócenia pacjenta do aktywngo trybu życia, dlatego prowadzone szkolenia są na wysokim poziomie merytorycznym

$

Certyfikat ukończenia kursu

Po każdym szkoleniu uczestnik dostaje certyfikat potwierdzający ukończenie kursu.

kursy dla fizjoterapeutów bydgoszcz

Sprawdź aktualne kursy i szkolenia

Zarezerwuj szkolenie w terminie Tobie odpowiadającym. Kursy organizowane są przez cały rok. 

Terminarz