Marcin Siedlaczek

Instruktor w Akademii AthleticoMed

akademia athleticomed szkoleniowiec

Marcin Siedlaczek
Specjalista w Dziedzinie Fizjoterapii

Mgr Marcin Siedlaczek, Specjalista w Dziedzinie Fizjoterapii, Certyfikowany Instruktor Anatomy Trains. Ukończył studia Fizjoterapii na Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od ponad 10 lat pracuje jako asystent w Katedrze Fizjoterapii. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa w prywatnych gabinetach w Bydgoszczy, stale poszerzając swoją wiedzę na szkoleniach w Polska oraz za granicą. W 2018 r został Certyfikowanym Nauczycielem w szkole T. Myersa prowadząc podstawowe i zaawansowane szkolenia w koncepcji Integracji Strukturalnej Anatomy Trains.

Jest pasjonatem fizjoterapii, rozwijając się w zakresie terapii tkanek miękkich, integracji strukturalnej oraz diagnostyki funkcjonalnej, biomechaniki. Wiedza przekazywana w prosty i logiczny sposób pozwala zrozumieć mechanizmy powstawania przeciążeń, zaobserwować relatywne położenia struktur w ciele, dzięki czemu możliwe jest tworzenie nowych, skutecznych strategii terapeutycznych.

Ukończone kursy :

W trakcie swoje edukacji podyplomowej odbył szkolenia w zakresie fizjoterapii neurologicznej, ortopedycznej, terapii funkcjonalnej, leczenia skolioz, w sumie blisko 2000h edukacyjnych. 

Sprawdź aktualne kursy i szkolenia

Zarezerwuj szkolenie w terminie Tobie odpowiadającym. Kursy organizowane są przez cały rok. 

Terminarz