Grzegorz Srokowski

Instruktor w Akademii AthleticoMed

akademia athleticomed szkoleniowiec

Dr n. med. Grzegorz Srokowski

Specjalista w Dziedzinie Fizjoterapii

Dr n. med. Grzegorz Srokowski, Specjalista w Dziedzinie Fizjoterapii, Certyfikowany Instruktor Zoga Multidimensional Movement. Jest absolwentem poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego kierunku Rehabilitacja Ruchowa. Od 2000 roku pracuje w Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – Katedra Fizjoterapii. Doświadczenie zawodowe i specjalistyczne zdobywał w Katedrze i Klinice Rehabilitacji i Katedrze i Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 w Bydgoszczy oraz praktyce prywatnej.

W pracy dydaktycznej i praktyce klinicznej specjalizuje się w terapii funkcjonalnej i strukturalnej. Nie zgadza się na szablonowe podejście do wykonywanej profesji. Zdobytą wiedzę i nabyte umiejętności wykorzystuje w indywidualnej pracy z pacjentem, którego angażuję do realizacji wspólnych celów.

Ukończone kursy :

Jest Certyfikowanym Terapeutą Integracji Strukturalnej ATSI w modelu Anatomy Trains Toma Myersa, Anatomy Trains in Motion, Functional Myofascial Trening, Terapii MDT McKenzie, Vojta dla dorosłych, Medycyny ortopedycznej wg. J. Cyriaxa współorganizowany przez OMI (Orthopedic Medicine International), Koncepcji PNF. W sumie ponad 2000h edukacyjnych.

Sprawdź aktualne kursy i szkolenia

Zarezerwuj szkolenie w terminie Tobie odpowiadającym. Kursy organizowane są przez cały rok. 

Terminarz